Blog

Rustik Perde Çeşitleri Ve Fiyatları

Rustik perde çeşitleri ve fiyatlarından bahsetmeden önce son dönemlerde sık sık duyduğumuz rustik perde hakkında biraz bilgi verelim.

En çok bilinen anlamı ile rustik bir perde asma yöntemidir. Perdeleri düğmeler aracılığı ile bir kornişe asmak yerine büyük halkalar aracılığı ile metal ya da ahşap bir bar üzerine asmak mümkündür. Bu şekilde kullanılan perdelere rustik perde adı verilir. Özellikle yazlık evlerde, kır evlerinde ya da dağ evlerinde tercih edilen bu perde modelleri doğal detayları ve kendilerine has şıklıkları ile dikkat çekerler. Rustik nedir? Sorusuna cevap verirken elbette bir perdeden çok daha fazlasından bahsetmek mümkün.

Perdenin adı ile dekorasyon trendinin doğrudan bağlantılı olduğunu söyleyebiliriz de. Rustik dekorasyondan bahsettiğimiz zaman doğal, doğaya ve insana saygı duyarak elde edilmiş aksesuarlar, geçmişe giden detayları barındıran ancak işlevsel ve modern mobilyalardan konuşabilirsiniz. Country dekorasyon tarzı ile dikkat çeken şıklığın bir araya geldiği rustik dekorasyon hem oldukça trend hem de uygulaması zor bir tarz. Ancak rustik tarzın zorluğu sizi korkutmasın öncelikle bu trendin detaylarını öğrenmek ve nasıl kombin edebileceğinize dair fikir sahibi olmak mutlaka başarılı sonuçlar almanıza yardımcı olacak.

Ahşap rustik perde kullananlar ve rustik perde kullananlar çok mutlu sizde orkide gold dan alıp evinizi rüyalarınızdaki hale dönüştürebilirsiniz.

Rustik perde modelleri 2019, çift raylı rustik korniş, rustik perde modelleri 2018, güneşlikli rustik perde, hazır rustik perde,  rustik tül perde modelleri fiyatları en uygun ve en kaliteli şekli ile Orkide Gold Decor da.

Related Posts