Blog

Rustik Perde Aksesuarları

Makalemizde rustik perde aksesuarları hakkında konuşacağız,
Evlerimizin baş tacı rustik perdelerimizin aksesuarlarının isimlerini duyduğunuzda çok şaşıracaksınız.
İlk olarak Braçoldan başlayalım;
Püskül ve kordondan oluşan perde süsüne braçol denir.Braçol perde aksesuarı olarak kullanılan bir üründür.Kordonu istediğiniz şekilde perdenize takip şık bir görünüm sağlayabilirsiniz. Büyük perdeleri kenarda toplamaya yarayan bir üründür. Uçları püsküllüdür. Kalın kordonlardan oluşur. Çeşitli renk ve modelde tasarlanmışlardır. İstenilen renge göre tasarımı yapılabilir.
Bir diğer aksesuarımızda Renso;
Renso perde aksesuarı olarak kullanılan bir üründür.Kordonu istediğiniz şekilde perdenize takip şık bir görünüm sağlayabilirsiniz.Fon perdeleri kenarlara eklemek için kuşak veya broçollerin takıldığı duvarlara monta edilen metal kancadır.
Sıradaki aksesuarımız ise Briz Çubuğu;
Briz Çubuğu perde aksesuarı olarak kullanılan bir üründür.Perdenin kapı yada pencereler ile birlikte açılabilmesine olanak sağlar.İstenilen ölçü ve renk için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
Son olarak da Sarkıt;
Sarkıt perde aksesuarı olarak kullanılan bir üründür.Kordonu istediğiniz şekilde perdenize takip şık bir görünüm sağlayabilirsiniz.Kullanıldığı yerde şık ve zarif bir görünüm yaratır. Perdeler ile birlikte kullanıldığında perdenizi daha fazla öne çıkartır ve fark yaratır. Dekorasyon amaçlı kullanılan ürün farklı alanlarda uygulanabilmektedir.
Ahşap rustik perde modelleri, çift raylı rustik korniş, pirinç rustik fiyatları, güneşlikli rustik perde, perde aksesuarları çiçekli, perde aksesuarları nelerdir, perde aksesuarları halat, rustik mutfak perdesi ve daha fazlasını blog sayfamızı ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

Related Posts