Teknolojiyi yakından takip eden orkide gold firmamız son teknoloji makinalar kullanmanın yanı sıra kalifiye elemanları ile de perdecilik sektöründe çığır açmaktadır. A kalite üretimimizi ekonomi ile buluşturuyoruz.
Gün geçtikçe büyüyen müşteri potansiyelimiz ve ürünlerimiz ile Avrupa da da marka olma sürecine devam ediyoruz.

 ORKİDE GOLD DECOR

“En iyiyi üretmek” biz yıllar önce işimizin ilk adımı olarak bunu düşündük… Ürettiğimiz tüm ürünlerde yüksek kaliteyi tüketicilerimizin beğenisine sunduk… Orkide Gold Decor kurulduğu 1983 yılından beri sektöründe lider olan bir firmadır… Orkide Gold Decor markası birinci sınıf işçilik, yüksek kaliteli ürün, düşünce ötesi tasarım özellikleriyle özdeşleşmiştir…
Orkide Gold olarak el işçiliği ürünlerimiz patentli ve dünya arenasında önde gelen ürünlerdir. Tüm ürünlerimizde kalite standartları bulunmaktadır. Tüm ürünlerimiz patenti bize aittir. Sade, minimalist ürünlerimizin yanı sıra çok beğenilen ve çok satan fantezi tarzda avangart ürünlerimizde çok revaçtadır. Piyasada üretimi zor, yoğun el işçiliği ürünlerimizin taklit edilmesi bile mümkün değildir.
Kaliteli müşterilerimiz için kaliteyi üretiyoruz. Ürettiğimiz el işi ürünlerimizle perde piyasasının kalite düzeyi çıtasını yukarılara taşıyoruz.
Tüm ürünlerimize ömürlük garanti veriyoruz. Kalitemiz A kalitedir. Tüm çalıştığımız perde firmaları da, A kalite ürünleri olan firmalardır. Siz modeli değiştirmek istemeye kadar tüm ürünlerimiz yeni gibi kalır.
Bizden aldığınız ürünleri seneler içerisinde temizletmek isterseniz bize yollayın. Biz temizleyip, hiçbir ücret talep etmeden size yeni gibi yollayalım. Ürettiğimiz her ürünün arkasındayız.  Tüm dünyanın bildiği perde markaları ile çalışıyoruz.