Blog

Orkide Rustik Perde

Orkide gold decor olarak 40 senedir perde aksesuar piyasasının nabzını tutuyoruz. Rüstik modasına yön veriyoruz. Titanium, silver, sapphire, lilies, ferforje, rainbow, camellia, abellia rüstik serilerimiz ile isterseniz her biri işçiliği ürünlerimize isterseniz de size özel tasarladığımız ürünlerimize sahip olabilirsiniz.

Kişiye özel perde aksesuarları üretiyoruz.

Avangart modasına bir de bizim anlayışımızla bakın. Her biri birbirinden gösterişli, kaliteli ve taklit edilemeyecek düzeyde el işçiliği kullanılarak üretilen ürünlerimizle evinizde kendi tarzınızı yansıtın.

Bir evi ev yapan nedir diye düşünsek mutlaka perde deriz. Artık perde modası eski perdelerin yerine aksesuarlarla zenginleştirilmiş perdelere bıraktı. Perdelerinizi rustıklerle süsleyin.

Tüm ürünlerimiz ömür boyu garanti kategorisindedir. Önce zevk sonra mobilyalar derken ahşabın diğer alternatifi metal borular devreye giriyor. Pirinç ve krom materyalinden üretilen bu borularda daha kalın ya da ince olarak seçim yapabiliyor; parlak sarı, mat sarı, eskitme gibi seçenekleri ile odalarınızda en iyi kombinasyonu  yakalama şansını elde edebiliyorsunuz. Küçük bir hatırlatma: Benim mobilyalarım daha klasik, ben daha ağır bir hava istiyorum diyenler için pirinç borular önerilenler arasında. Rustik perdenin dipsiz bir kuyu olduğunun en büyük kanıtı seçim yapılacak çok detaya sahip olması. Bize ulaşın yüzlerce çeşit arasında kendinize uygun olanı seçelim veya sizin için sadece size özel rüstikler dizayn edelim. Rüstik seçiminizden sonra, rüstik için topuz ve perde için aksesuar seçerek son noktayı koyabiliriz!

Bir cevap yazın