Blog

Orkide Gold Dekor

Orkide Gold Dekor 1983 yılından itibaren perde aksesuarları alanında liderliğini sürdürmektedir. Birinci sınıf işçiliği yüksek kaliteli ürünleri ile birleştirmektedir. Orkide gold firması 1983 yılında Taksim tarlabaşın da kurulmuştur. Hizmete mobilya aksesuarı ve perde aksesuarları olarak başlamıştır. 2000 senesine kadar bu formuyla devam etmiştir. İşin gelişmesi ve büyümesi ile beraber 2000 yılında Bayrampaşa rami sanayi sitesine taşınılmıştır.  2000 senesinden beri hizmete burada devam etmektedir. Firma perde aksesuarları, rüstik çeşitlerinin yanı sıra kişiye özel ürünler yapmaktadır. Perde aksesuarında her türlü ürüne sahip bir firmadır. Müşterinin istediği her şeyi üretebilen firma kalite olarak ta birinci sınıf malzeme kullanmaktadır. Orkide gold firması olarak özel sipariş ürünlerde müşterinin istediği malzeme, renk, dekor, büyüklük gibi her türlü unsuru karşılıyoruz. İstenilen ölçüde avangart ürünler üretim yelpazemizdeki ürünlerin sadece biridir. Bir perdecinin aksesuar olarak ihtiyaç duyduğu tüm ürünler firmamızda mevcuttur. Siz sadece hayal ediyorsunuz biz tasarlıyoruz.

Orkide Gold olarak el işçiliği ürünlerimiz patentli ve dünya arenasında önde gelen ürünlerdir. Tüm ürünlerimizde kalite standartları bulunmaktadır. Tüm ürünlerimiz patenti bize aittir. Sade, minimalist ürünlerimizin yanı sıra çok beğenilen ve çok satan fantezi tarzda avangart ürünlerimizde çok revaçtadır. Piyasada üretimi zor, yoğun el işçiliği ürünlerimizin taklit edilmesi bile mümkün değildir.

Kaliteli müşterilerimiz için kaliteyi üretiyoruz. Ürettiğimiz el işi ürünlerimizle perde piyasasının kalite düzeyi çıtasını yukarılara taşıyoruz.

Tüm ürünlerimize ömürlük garanti veriyoruz. Kalitemiz A kalitedir. Tüm çalıştığımız perde firmaları da, A kalite ürünleri olan firmalardır. Siz modeli değiştirmek istemeye kadar tüm ürünlerimiz yeni gibi kalır.

Bizden aldığınız ürünleri seneler içerisinde temizletmek isterseniz bize yollayın. Biz temizleyip, hiçbir ücret talep etmeden size yeni gibi yollayalım. Ürettiğimiz her ürünün arkasındayız.  Tüm dünyanın bildiği perde markaları ile çalışıyoruz.

Teknolojiyi yakından takip eden orkide gold firmamız son teknoloji makinalar kullanmanın yanı sıra kalifiye elemanları ile de perdecilik sektöründe çığır açmaktadır. A kalite üretimimizi ekonomi ile buluşturuyoruz.

Gün geçtikçe büyüyen müşteri potansiyelimiz ve ürünlerimiz ile Avrupa da da marka olma sürecine devam ediyoruz.

Bir cevap yazın