Blog

Rustik Tarz Nedir?

Bu makalemizde rustik tarz nedir? ne değildir? öğreneceğiz;
Tamamen doğadan ilham almış, saf ağaçların kullanılmış olduğu dekorasyon rustik tarz olarak anılmaktadır. Yüksek ahşap kirişleri olan bir tavan, kocaman taş bir şömine ve evin her yerine hakim olmuş ağaç parçaları ile oluşturulan bu tarz, rahatlığın ön plana çıktığı bir dekorasyona sahiptir. Zengin bir görünümü olan dekorasyonda, sıcacık kış akşamlarını ailenizle birlikte keyifle geçirdiğinizi hayal edebilirsiniz.
Rustik dekorasyon için, doğallığın ve rahatlığın simgesidir diyebiliriz. Bu yüzden evinizi rustiktarzı dekore etmek istiyorsanız işiniz hiç de zor değil. İnsanlar yoğun iş ve şehir hayatının oluşturduğu stresten uzaklaşmak adına, evlerinde olabildiğince doğal bir ortam yaratmak istemektedirler.
Doğada bulunan her malzemeyi, doğaya zarar vermeden alıp, eviniz için kullanılır hale dönüştürebilirsiniz. Bu tarz evlerin zeminleri gibi tavanları da ahşap döşemeden yapılmaktadır. Olabildiğinde toprak ve naturel tonlara yer verilir.
Rustik tarz salon, rustik perde nedir, rustik mobilya, rustik dekorasyon malzemeleri, italyan rustik ev tarzı, rustik tarz mutfak, rustik ve country arasındaki fark, rustik salon gibi birçok şeyi blog sayfamızı ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

Related Posts