Blog

Rustik Perde İmalatçıları

Evlerimizin pencerelerini süsleyecek, yeni sezon tasarımları karşımıza en harika modelleriyle çıkıyor. Bu harika modellerden biri olan Rustik perde modelleri ev dekorasyon de en çok kullanılan perde modellerindendir. Rustik perde modern tarzıyla eviniz de son derece iyi bir şıklık yaşatacak. Gene bu perde ev tasarımı ürünleri arasında yer alan muhteşem ürün, tül ve güneşlik perdeler ahşap borulara takılır. Yani bu perdelere korniş derdi yoktur.

Rustik perde evlerinizde spor ve sıcak bir hava katacaktır. Uzun ahşap çubuklarının yerini tercihinize bağlı olarak da ahşap ve metal çubuklarda kullanabilirsiniz. Rustik perde modelleri yeni sezonda da kumaş ve tülleriyle evinize sıcak, şık desenleriyle ve çizgileriyle evinize gelecek misafirlerinizi hayran bırakacaktır.

Evinizin hayallerinizdeki gibi olmasını istiyorsanız Türkiye’ nin en kaliteli rustiklerini satan Orkide Gold Dekora gelmek zorunda kalıyorsunuz.

Güneşlikli rustik perde, ahşap rustik perde modelleri, hazır rustik perde, pirinç rustik fiyatları, çift raylı rustik korniş, antik rustik modelleri, rustik stor perdelerini bauhaus rustik de aramanıza gerek yok en uygun ve en kaliteli şekli ile Orkide Gold Dekorda bulabilirsiniz.

 

Related Posts