Blog

Güneşlikli Rustik Perde

Rustik kelime anlamı olarak ağaç dallarına benzetilerek yapılar ahşap ya da metal mobilyalar olarak açıklanmaktadır. Son zamanlarda en çok tercih edilen perde modelleri arasında yer alan rustik perdeler, ahşap, metal veya pirinç rüstik borusu üzerine, perde kumaşına geçirilen halkalar aracılığıyla takılmaktadır.Her türlü perde rustik şekilde kullanılabilmektedir. Özel bir kumaşı olmamasına rağmen ahşap rustik borusu üzerinde keten, vual ve natürel perdeler tercih edilirken pirinç rüstik borularında abiye tarzda perdeler tercih edilmektedir. Bu perde tarzı daha çok perdelik ve kartonpiyerin olmadığı alanlarda camın üzerine takılarak kullanılmaktadır. Rustik perde modelini yatak odası, oturma odası, mutfak gibi evinizin değişik alanlarında kullanabileceğiniz gibi işletmelerde de tercih edebilirsiniz. Rustik perde diğer perde türleri gibi duvarda boydan boya yer kaplamadığı için hem daha ferah bir görüntüye sahiptir hem de daha ekonomiktir. Ayrıca uygulanış şeklinden dolayı ortama daha sıcak, samimi bir hava kat rak dekoratif ve marjinal bir görsellik sunmaktadır. Rustik perdelerin de vazgeçilmezi güneşlikli rustik perdeler.

Üstelik güneşlikli rustik perdelerin temizliği de çoğu perdeye göre oldukça kolay diyebiliriz. Rustik perdeleri nemli bir bez yardımıyla silebilirsiniz veya perdeleriniz biraz kalınsa elektrikli süpürge ile bile temizleyebilirsiniz.

Rustik perde mutfak, rustik perde kullananlar, ahşap rustik perde modelleri, rustik perde borusu, rustik tül perde modelleri fiyatları, rustik perde askısı ikea rustik perde de aramakla boşa zaman kaybetmeyin Orkide Gold Decor ile güvenilir, kaliteli ve ekonomil bir şeklide alışveriş yapabilirsiniz.

 

Related Posts